dj_piggo.jpg

Red Bull Tourbus bude tento rok hostiť niekoľko zaujímavých projektov. Dva z nich - StreetCOM presents essentials of hiphop a Bboy battle + Foundation. Naživo si ich môžte pozrieť v sobotu poobede na Red Bull Tourbus na Grape.

SreetCOM presents essentials of hiphop Red Bull Tourbus // Sobota // 16:00 - 16:50

StreetCOM crew je lladý produktívny tím štyroch ludí, ktorí sa starajú o tanečnú a športovú kultúru na Slovensku organizovaním rôznych eventov pre milovníkov tíchto odvetví. Za sebou majú už niekoľko rokov organizovania úspešných projektov ako Dance Factor, Bboy Session, StreetCOM fest, či rôznych streetballov alebo menších battlov a parties.

Súčasťou Streetcom crew je Bj Piggo (na titulnej fotke), ktorý sa svojou selekciou zaraďuje medzi svetovú špičku. Hráva po celom svete tanečné akcie a párty. Najznámejšie spomenieme Juste Debout (FR), Streetdance Kemp (CZ), Respect my Talent (RUS), Pump up the Jam (SWE), Streetstar festival (SWE) atď. , ďalším členom je Osťo, moderátor úspešnej relácie HIP HOP REALITY, ktorá mapuje dianie na slovenskej Hip Hop scéne.


Bboy battle + Foundation Red Bull Tourbus // Sobota // 17:50 - 18:40

Rozhodli sme sa pre Vás prichystať zaujímavý koncept, kedy uvidíte battle 2 Bboy Crew a 2 Allstyle crew. Inak povedané, bude to battle "Východ vs. Západ", takže súboj medzi tanečníkmi z dvoch koncov Slovenska, ktorí sa pobijú o to, ktorý Slovenský kraj "vychoval" najtalentovanejších tanečníkov. V allstyle sú to tanečníci z Košíc, Popradu, Žiliny, Banskej Bystrice, Zvolena, Trnavy a Bratislavy. Bboy battle medzi najväčšími rivalmi na Slovensku Superheroes vs. Hasta La Muerte.

 

Ako to vyzeralo na nedávnom StreetCOM feste, si pozrieš v tomto videu.

 

 


Komentáre

    Pridať komentár

    * Všetky povinné položky
    Môžete vložiť maximálne 2000 znakov :
    Zadajte slovo vľavo, potom kliknite na tlačidlo "Odoslať komentár":

    detaily o článku