Dakaras 2015: Šypsosi Coma, Alrajhi ir Nikolajevas

Nasser Al-Attiyah vis dar nepralenkiamas bendroje įskaitoje...
Autorius Red Bull

Dakaro ralis jau persirito į antrąją pusę. Sekmadienį motociklų klasės 7-ajame etape puikiai pasirodė Paulo Gonçalves su „Honda“, na, bet visi sekė Marc Coma ir Joan Barreda dvikovą… Pažiūrėkime naujausią ralio videoreportažą.

© Marcelo Maragni/Red Bull Content Pool

Automobiliai jau įveikė 8 etapus. Pirmąkart savo karjeroje etapą nugalėjo Yazeed Alrajhi iš Saudo Arabijos – tiesa, jam ant kulnų vis lipo Giniel de Villiers, galiausiai likes ketvirtasis. O bendroje įskaitoje vis dar nepralenkiamas Nasser Al-Attiyah šįkart finišavo trečias.

Labai neblogai pasirodė ir „Peaugeot Team-Total“ žvaigždė Stéphane Peterhansel – etape jis septintasis, bet bendroje įskaitoje pakilo į penktą vietą.

Marc Coma © Marcelo Maragni/Red Bull Content Pool

Motociklų klasėje 7-ajame etape vyko įtempta kova. Paulo Gonçalves finišą kirto pirmas, vos 14 sek atsiliko Marc Coma, ir taip gerokai priartėjo prie bendroje įskaitoje pirmaujančio Joan Barreda.

E. Nikolajevas. Jau penkta pergalė... © Marcelo Maragni/Red Bull Content Pool

Tarp sunkvežimių puikiai pasirodė Eduardas Nikolajevas, antrojoje vietoje likusį Gerard De Rooy aplenkęs 11 min 16 sek. Tiesa, bendroje įskaitoje E. Nikolajevas yra trečias ir nuo Ayrato Mardeevo atsilieka 12 min 41 sek.

Sausio 12-ąją automobilių ir sunkvežimių vairuotojai ilsėsis, o motociklininkai košis per 3700 m aukštyje esančias druskos lygumas ir grįš į Čilę.