AIZVADĪTAS TWITCH'N'RIDE SKIJORINGA SACENSĪBAS

Uzzini, kas devās mājās kā Red Bull Twitch'n'Ride 2017 skijoringa sacensību uzvarētāji.
Red Bull Twitch'n'Ride 2017
Red Bull Twitch'n'Ride 2017 © Jaanus Ree/Red Bull Content Pool
By Red Bull Latvia

Zelta zirgs motokrosa trasē Ķegumā svētdien, 29.janvārī tika aizvadītas Red Bull Twitch'n'Ride 2017 skijoringa sacensības.

Šoreiz Lielā un Mazā tautas klase brauca kopā, bet Lielā un Mazā meistaru klase - atsevišķi. Katrā disciplīnā notika divi braucieni.

LMK abos braucienos pirmie bija Andris Stenderbers/Egils Āboliņš, kuri līdz ar to arī uzvarēja visā sacīkstē, aiz sevis atstājot, attiecīgi, Raivi Eikmani/Sandi Calpu un Gati Būmani/Reini Palkavnieku.

LMK pirmā un otrā brauciena, kā arī kopvērtējuma rezultātus vari apskatīt šeit.

Bet MMK cīņa izvērtās sīvāka, kurā tomēr kopvērtējumā pirmie finišēja otrā brauciena ātrākie Reinis Eikmanis/Āris Freijs, pirmā brauciena ātrākajiem Kārlim Liepiņam/Dāvim Kurmim paliekot otrajiem. Trešie - Roberts Lapa/Reinis Palkavnieks.

MMK pirmā un otrā brauciena, kā arī kopvērtējuma rezultātus vari apskatīt šeit.

Visbeidzot, LTK uzvarēja Mareks Zolmanis/Gatis Zolmanis, pjedestāla atlikušos pakāpienus ieņemot Arturam Lindem/Klāvam Lindem un Raivim Velikam/Indaram Muceniekam.

Jānis Tilaks/Reinis Tilaks kļuva par ātrākajiem MTK, aiz sevis kopvērtējumā atstājot Tomu Avenu/Oskaru Valpeteru un Gintu Selderiņu/Modri Tumpeli.

Pirmā un otrā brauciena rezultātus, kā arī LTK un MTK kopvērtējumus vari apskatīt šeit.

Red Bull saka LIELU paldies visiem Twitch'n'Ride dalībniekiem par izturību!