Red Bull Minas Riders: дорогу ветеранам

42-річний британський райдер Грем Джарвіс виграв перший етап сезону Hard Enduro.
Від Роман Бабак

Райдер Husqvarna Грем Джарвіс став переможцем дебютної гонки серії Hard Enduro 2017, яка відбулася в бразильському Белу-Оризонті. Не обійшлося тут і без частки везіння, адже британець очолив залік лише за підсумками другого дня. Як виявилося, на цьому гонка і закінчилася. Через сильні зливи організаторам довелося майже вдвічі скоротити дистанцію.

Минулого року Джарвіс фінішував в Бразилії другим, програвши кілька хвилин Альфредо Гомесу. Цього разу райдер Husqvarna зі старту додав обертів. «В цьому році мені було набагато легше. Я знав, де і як потрібно буде їхати, – каже британець. – Минулого разу я не зміг перемогти через те, що далеко відпустив суперників на старті гонки. Цього разу я викладався на максимум від самого старту».

Друге місце на Red Bull Minas Riders завоював дебютант бразильської гонки Коді Вебб. Слідом за ним фінішував минулорічний переможець Альфредо Гомес. Іспанець став найшвидшим на нічному пролозі в перший день гонки, але після другого повноцінного дня програвав Джарвісу понад 17 хвилин.

Склалося враження, що організатори взагалі переборщили зі складністю траси. Так, для багатьох гонщиків піднятися на гору каньйону виявилося надважким завданням. Дивіться відео, з чим їм довелося боротися!

Red Bull Minas Riders, результати в класі Gold:
1. Грем Джарвіс (Великобританія);
2. Коді Вебб (США);
3. Альфредо Гомес (Іспанія);
4. Філіп Шольц (Німеччина);
5. Пол Болтон (Великобританія).

Наступною гонкою в рамках Hard Enduro Series 2017 стане Red Bull Hare Scramble, яка пройде в Австрії з 15 по 18 червня. Стеж за новинами на нашому сайті!